Top
تابلو سنگ کلسیت کد 5962

تابلو سنگ کلسیت کد 5962

 نوع سنگ: کلسیت  

وزن کل: 550 گرم

اندازه کلی : 1.7*23.1*23.1 سانتی متر

سنگ اصل و طبیعی بوده و در صورت مغایرت ، کالا با کمال احترام پس گرفته میشود

 


قیمت: 450000 تومان

سنگ کلسیت پارلا گوهر یکی از نفیس ترین و زیباترین سنگ های هستن که نقش خارق العاده این سنگ ها عظمت طبیعت را به ما هدیه میدهد.

کلسیت به دلیل داشتن شکلهای کریستالی متنوع مشهور است و بیش از 800 شکل برای کریستال آن تا کنون تایید شده است. بیشتر مواقع به شکل دانه های بی شکل در سنگهای آهکی (معمولا درشت تر) و مرمر بروز میدهد. از نظر بلوری بیشتر مواقع شکلی اسکالنوهدرال یا اسپار دندان سگی و معمولا دوقلو، گاهی شکل قلب، دوقلوی پروانه ای، برگی، فانتوم و صدها شکل دیگر را دارد. همچنین بلورهایی شش وجهی با سطح لوزی (رمبوهدرال) خاتمه یافته رایج است.

از آنجایی که این کانی در رنگهای مختلفی وجود دارد در بحث چاکرا درمانی نیز اثرات مختلفی را دارد. سنگ کلسیت انرژی های منفی را دور کرده و باعث ارتقاع انرژی های مثبت می شود، این سنگ همچنین در سطح روحانی بسیار سودمند هستند و رشد روحی را تحریک می کنند که همه این ویژگی ها در نوع و رنگ کلسیت ها متفاوت است. کلسیت با تمام عناصر آتش، زمین، باد و آب مرتبط است. گفته می شود که کلسیت توانایی تقویت انرژی های متافیزیکال را داشته و سنگ محافظ و زمین است. کلسیت در آزادسازی انرژی موثر بوده و تعادل همه ی چاکراها را برقرار می سازد. کلسیت سبب افزایش خلاقیت در افراد شده و همچنین به عنوان سنگ معنویت و آگاهی شناخته می شود. کلسیت سنگی عالی برای درمان های کریستالی است. کلسیت سبب کاهش کمردرد و افزایش قدرت فیزیکی می شود. علاوه بر این، کلسیت در افزایش قدرت استخوان ها، دندان و چشم ها موثر است. با وجود اینکه کلسیت به عنوان سنگ تولد رسمی معرفی نشده است، هنوز افرادی آن را به بروج و ستاره شناسی مرتبط می سازند. کلسیت سنگ سیاره ی زهره بوده و نشانگر ماه و خورشید است.

نظرات کاربران

نظر بدهید