Top
سنگ راف کلسیت کد 3492

سنگ راف کلسیت کد 3492

نوع سنگ: کلسیت

وزن سنگ  : 98.71 گرم

وزن با پایه : 265.97 گرم

اندازه سنگ : 2.6*7.2*7.4  سانتی متر

اندازه با پایه :4.6*10*10 سانتی متر

سنگ اصل و طبیعی بوده و در صورت مغایرت ، کالا با کمال احترام پس گرفته میشود

 

 


ناموجود

 

سنگ کلسیت پارلا گوهر یکی از نفیس ترین و زیباترین سنگ های هستن که نقش خارق العاده این سنگ ها عظمت طبیعت را به ما هدیه میدهد.

کلسیت به دلیل داشتن شکلهای کریستالی متنوع مشهور است و بیش از 800 شکل برای کریستال آن تا کنون تایید شده است. بیشتر مواقع به شکل دانه های بی شکل در سنگهای آهکی (معمولا درشت تر) و مرمر بروز میدهد. از نظر بلوری بیشتر مواقع شکلی اسکالنوهدرال یا اسپار دندان سگی و معمولا دوقلو، گاهی شکل قلب، دوقلوی پروانه ای، برگی، فانتوم و صدها شکل دیگر را دارد. همچنین بلورهایی شش وجهی با سطح لوزی (رمبوهدرال) خاتمه یافته رایج است.

از آنجایی که این کانی در رنگهای مختلفی وجود دارد در بحث چاکرا درمانی نیز اثرات مختلفی را دارد. سنگ کلسیت انرژی های منفی را دور کرده و باعث ارتقاع انرژی های مثبت می شود، این سنگ همچنین در سطح روحانی بسیار سودمند هستند و رشد روحی را تحریک می کنند که همه این ویژگی ها در نوع و رنگ کلسیت ها متفاوت است. کلسیت با تمام عناصر آتش، زمین، باد و آب مرتبط است. گفته می شود که کلسیت توانایی تقویت انرژی های متافیزیکال را داشته و سنگ محافظ و زمین است. کلسیت در آزادسازی انرژی موثر بوده و تعادل همه ی چاکراها را برقرار می سازد. کلسیت سبب افزایش خلاقیت در افراد شده و همچنین به عنوان سنگ معنویت و آگاهی شناخته می شود. کلسیت سنگی عالی برای درمان های کریستالی است. کلسیت سبب کاهش کمردرد و افزایش قدرت فیزیکی می شود. علاوه بر این، کلسیت در افزایش قدرت استخوان ها، دندان و چشم ها موثر است. با وجود اینکه کلسیت به عنوان سنگ تولد رسمی معرفی نشده است، هنوز افرادی آن را به بروج و ستاره شناسی مرتبط می سازند. کلسیت سنگ سیاره ی زهره بوده و نشانگر ماه و خورشید است.

نظرات کاربران

نظر بدهید

logo-samandehi