Top
نگین سیترین اصل و معدنی کد 1570

نگین سیترین اصل و معدنی کد 1570

 

yes.png (21×13)جنس نگین :سیترین اصل yes.png (21×13) وزن :2.50 قیراط
yes.png (21×13)اندازه: 1cm*8mm yes.png (21×13)بلندی : 5mm
yes.png (21×13)فاکتور رسمی : دارد yes.png (21×13) هدیه : جعبه جواهر رایگان
yes.png (21×13)گارانتی تعویض : 7 روز پس از دریافت  

yes.png (21×13) در صورت مغایرت کالا با کمال احترام پس گرفته میشود

 azarantik_zemanat.png (509×140)


ناموجود

محصولات مشابه

سیتربن(Citrine)
تاریخچه:رنگ این سنگ معمولاً زرد طلایی کمرنگ است. در شهر رُم سیترین به عنوان هدیه ای ارزشمند بوده است و در فرهنگ های مختلف به نامهای دیگری به مانند سنگ تجارت یا سنگ طلایی ثروت نامیده شده است.
خواص درمانی روحی، روانی:این سنگ فرد را در مقابل انرژیهای منفی حفظ می کند بلورهای سیترین بسیار نیروبخش و مثبت هستند و به تمام جنبه های زندگی شادی و انرژی می افزایند. باعث افزایش انگیزه می شود و آرامش درونی را افزایش می دهد. باعث کاهش اضطراب می شود. این سنگ نباید از انرژی منفی تخلیه شود چون خود انرژی منفی جذب شده را دفع می کند. باعث دست یابی به اهداف می گردد.

خواص درمانی جسمی:این سنگ سیستم هاضمه را تقویت می کند. دردهای معده را سنگین می دهد و حساسیت های مربوط به مواد غذایی را کاهش می دهد. سیستم های پاک کننده بدن مانند طحال، کلیه، کبد، سیستم ادراری و روده ها را تقویت می کند.
ارتباط با چاکرا: بیشترین تأثیر را بر Root Chakra( چاکرای 1) دارد و سیستم عصبی آن ناحیه را آرام می کند. همچنین بر sacral Chakra( چاکرای 2) تأثیر دارد و سیستم عصبی زیر معده را آرام می کند و به خاطر تأثیر برCrown Chakra ( چاکرای 7) باعث کاهش اضطراب می شود.
تطهیر و پاکسازی بلور:این سنگ شاد را می توان در شب در کاسه ای از کوارتز یا اکسید آهن شارژ نمود. در صورتیکه بخواهید این سنگ را بشویید، زیر آب گرم قرار دهید. بلور ها به نور ماه واکنش نشان داده و از آن انرژی می گیرند. هرچه ماه تمام تر باشد انرژی های بیشتری جذب بلور ها می گردد. برای شستشو توصیه می شود که آن را زیر نور ماه کامل قرار دهید تا نور جذب بلور شود.

نظرات کاربران

نظر بدهید